• a tutaj tekst

Jednym z moich największych marzeń było stworzenie tego Miejsca. Miejsca o wszystkim i dla wszystkich. Wyjątkowej przestrzeni istniejącej dzięki ludziom i dla ludzi, a w ostatniej kolejności dla pieniędzy. Odległej od korporacyjnych norm i powierzchni. Po 3 latach udało się: mamy Salamantrę! Ciężką pracą, wytrwałością i przy wsparciu wielu wspaniałych Osób zbudowaliśmy ten pełen spokoju kawałek świata, wielowymiarową ostoję, przestrzeń kreatywną, rozwojową, warsztatową, relaksacyjną, pełną pozytywnych wibracji. I niech się niesie i niech nas niesie w najlepsze.

Praktykuję taniec 5Rytmów i w myśl nauki najlepszej po nim Przewodniczki, codziennie robię dla siebie coś dobrego. Pod znakiem PoWstanie Cisza odkrywam (również przed samą sobą) siłę i piękno dźwięków wyszukanych instrumentów. Od kilku lat zakochana w Hangdrum`ie, Misach Kryształowych i innych muzycznych towarzyszach. Muzykę relaksacyjną uwalniam kiedy tylko mogę w Salamantrze, ale również podczas kąpieli w dźwiękach w placówkach oświatowych, placówkach opieki medycznej, placówkach opieki społecznej oraz przy okazji różnych warsztatów i spotkań.

Wykonuję masaże relaksacyjne całego ciała z dbałością o równowagę psychiczną i duchową masowanej Osoby. Prowadzę praktykę masażu z wykorzystaniem elementów masażu klasycznego, masażu Shiatsu (punkty meridianowe), masażu Peloha, z uważnością dla punktów energetycznych i wyjątkowości każdego ludzkiego ciała.

Z radością zapraszam do Salamantry.Marta