• U nas na pewno znajdziesz zajęcia dopasowane do siebie.

    Poniedziałki z Yoga Bihar- dostępna dla każdego, niezależnie od stopnia rozciągnięcia! To połączenie niezwykłej prostoty działania ze zdumiewającą głębią rezultatu. Spotykamy się w każdy poniedziałek o 19:00! Gorąco Was zapraszam i oczywiście czekam z otwartymi ramionami :)

    Środy z niepoważnymi zajęciami jogi- luźne zajęcia jogi, może i niepoważne, na pewno przyjemne i na pewno z pozytywnymi efektami dla ciała i ducha. Zapraszamy niezależnie od tego na jakim etapie praktyki jesteście.

    Czwartki z deep calm- w marcowe czwartki spotykać się będziemy na głębokiej relaksacji czyli spotkaniach poświęconych medytacyjnemu odprężaniu ciała i umysłu oraz błogiemu lenistwu ;) Łączyć będziemy różne techniki: jogę, jogę yin, relaksacyjny flow, jogę nidrę, pranayamy, praktyki somatyczne, oddechowe i inne.. Angielsko-języczna nazwa jest ukłonem w stronę gości, którzy nie posługują się językiem polskim, a są "more than welcome" ;) :)
    ENG: Dear Friends, please join us for deeply relaxing thursdays where we will blend meditation, yoga and yin yoga practices, relaxing yoga flows, somatic practices and breathing techniques among others. See you soon!

Joga w Salamantrze

KIEDY:
w każdy poniedziałek, środę i czwartek
czekamy na Ciebie w godzinach 19:00-20:00

Zapisy: 605 259 516

Instruktor: Anna Schreckenberg

Nauczyciel oraz certyfikowany terapeuta jogą; nauczyciel i prowadzący medytacji różnych nurtów w ujęciu świeckim. Pracuje poprzez ruch, oddech, wizualizację i trening uważności przy zastosowaniu różnych technik komunikacji. Więcej o Ani